Zabava

NOIZY - FREESTYLE (Official Video 4K)

Lyrics: Noizy
Music: Term & Rvchet
Mix & Master: Rvchet & Westpoint studios
Video: MaxProduction
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6Psi2ZUUW4sD0tA1lwk6qZ
iTunes: music.apple.com/us/album/freestyle-single/1563407821?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/FREESTYLE

Komentari 

 1. Durresi Durresi

  Durresi Durresi

  Prije 6 minuta

  Bravo cuni lagjes

 2. Lonii Saqipi

  Lonii Saqipi

  Prije 35 minuta

  noizy

 3. Lonii Saqipi

  Lonii Saqipi

  Prije 36 minuta

  zinjo

 4. leo leo

  leo leo

  Prije sat

  Më rëngjethet mishi zhdo her që e degjoj kët këng,noizy je i madh!!

 5. roland perkola

  roland perkola

  Prije 2 sati

  👌👌👑🤯👌

 6. roland perkola

  roland perkola

  Prije 2 sati

  👑👑

 7. Kleard Nikolli

  Kleard Nikolli

  Prije 2 sati

  OTR BRO king

 8. Le Lui

  Le Lui

  Prije 3 sati

  Noizy fineeeem feat !!!!

 9. Efe BERK ARNAVUT

  Efe BERK ARNAVUT

  Prije 3 sati

  Respect from Turkiye 🇦🇱🇹🇷

 10. Sherif _rashiti

  Sherif _rashiti

  Prije 5 sati

  2024 kush e ngjon hala

 11. Bujar Idrizi

  Bujar Idrizi

  Prije 5 sati

  Super kenge 🇦🇱💪🏆

 12. Sara Zabërgja

  Sara Zabërgja

  Prije 9 sati

  real life bravoo

 13. Romina Daja

  Romina Daja

  Prije 9 sati

  🤩😘

 14. ff klejdo

  ff klejdo

  Prije 10 sati

  sa like për noizy

 15. aigokeros tavros

  aigokeros tavros

  Prije 10 sati

  NOIZY !!! Ke qejf të dëgjosh këngët e tij ! RESPEKT !!!

 16. Ili Osmanaj

  Ili Osmanaj

  Prije 11 sati

  GRUPI OTR JAN TE PA VDEKSHEM

 17. Gëzim Selami

  Gëzim Selami

  Prije 11 sati

  Një menaxherial i përkryer, që si resiston gishti asnjë "gangsteri" për ta klikuar kur sheh prezantimin e videos me foto. 👍 Përshëndetje nga Tetova!

 18. Selman Lambaj

  Selman Lambaj

  Prije 12 sati

  👏 bravo

 19. Eneri Zito

  Eneri Zito

  Prije 12 sati

  Respect form🇦🇱

 20. WHISKY FF

  WHISKY FF

  Prije 12 sati

  Verse] Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja еrdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot mе fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit

 21. Aleksander Hamzaj

  Aleksander Hamzaj

  Prije 13 sati

  Shum bukur kenga je i madh vlla respekte 👋👍🙏🙏

 22. roland perkola

  roland perkola

  Prije 13 sati

  👑👑🤯🤯👑

 23. roland perkola

  roland perkola

  Prije 13 sati

  Otr

 24. finemi ola

  finemi ola

  Prije 14 sati

  O ylli i botse e ke qare kegen na te gjitha ke ze nojzi🤗🥰😇🤩😁💌

 25. Greta Rusi

  Greta Rusi

  Prije 14 sati

  Lyrics👇💕 Zini zini Why blend in When I’m born to to stand up OTR look Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja erdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot me fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake? se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit Yeee, u like my freestyle OTR in the building We run this 20, 21 On top of the rest like never before Eyyy Rach We kill it Like 🔥☄

 26. Endi

  Endi

  Prije 15 sati

  Un jam nipi dibranit👑👑

 27. Aldo Aldi

  Aldo Aldi

  Prije 20 sati

  Shum nolt

 28. Elton Kapaj

  Elton Kapaj

  Prije dan

  Made Noizy

 29. ALBANIA BLOOD

  ALBANIA BLOOD

  Prije dan

  Kush osht me OTR 👌 🖤🇦🇱🤍

 30. Shuajb Vrana

  Shuajb Vrana

  Prije dan

  😘👌👌👌👌

 31. Po Joni

  Po Joni

  Prije dan

  Hup

 32. mozzik my world

  mozzik my world

  Prije dan

  #OTR

 33. cristy zekio1

  cristy zekio1

  Prije dan

  Love youuuuuuuu

 34. ST DANJEL

  ST DANJEL

  Prije dan

  Nojzi is the most beautiful singer

 35. Ballaban Koka

  Ballaban Koka

  Prije dan

  Nojzi. Me. I miri

 36. Ballaban Koka

  Ballaban Koka

  Prije dan

  Bravo. Nojzi

 37. Klea Bruci Klea

  Klea Bruci Klea

  Prije dan

  Kush është me OTR

 38. VENOM

  VENOM

  Prije dan

  👊

 39. Kleart Orgen

  Kleart Orgen

  Prije dan

  🇦🇱🇦🇱

 40. Alboz ALB

  Alboz ALB

  Prije dan

  This is terrible absolutely shit. OTR for life tho

 41. ARI PRO

  ARI PRO

  Prije dan

  ❤😏❤

 42. drama girli

  drama girli

  Prije dan

  Super prz

 43. Xhulian Litos

  Xhulian Litos

  Prije dan

  Te pergezoj per kete kenge noizy je kengetar im i preferuar bravo kenge tamam per jeten qe jetojme

 44. skerdi skkerdi

  skerdi skkerdi

  Prije dan

  Respect from Albania 🎖🏆🏅🥇

 45. Valmir Kepi

  Valmir Kepi

  Prije dan

  E lash macen me ndegju dhe kur u ketheva macja ishte be luan 💪🏻 @noizy

 46. roland perkola

  roland perkola

  Prije 2 dana

  👑👑👌🤯

 47. Kristjan Gjetaj

  Kristjan Gjetaj

  Prije 2 dana

  Why blend in when I can stand out? Fuck all this bum lickin', I don't chase clout Sillma 1 rreper ktu që din me bo rap Me tregu 1 histori a dicka nga jeta vet Vetëm femna, femna, femna, sa të dua puçi, puçi Edhe Gucci, Gucci, Gucci, edhe grosha, edhe sushi Sdi ca dreqin kan' kto tipa vetëm pytje intervista Hajde ktu t'ju jap lajmet Ye dikur e shifja lagjen nga dritarja e ballkonit Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit Dikur e shifja bankën edhe n'dor kisha xhetonin Drejtoresha bankës tash don' numrin e telefonit Nuk e bona kët' për pare, por parja еrdhi si shiu E mbolla farën dhe mbas shiut farja mbiu U bo 1 pem', 1 pem' plot mе fruta Do ishin t'omla, do t'kalbta, do t'buta Kështu që dal kadal i zgjodha dhe ma t'mirat krejt i mora Kur i pash dhe do fidan t'ri me pa se sa u gzova Ça m'dha jeta nuk m'dha shkolla, ça m'dha rruga se harrova Ça m'tha baba vath e bona, dhe xhaden krejt vet e zgjodha S'kom shok por kam kampiona, OTR na njef krejt bota A t'kujtohet 09, premtimet nuk ishin t'kota Kur je në kto nivele ka t'mira dhe ka dhe sherre Ka njerëz për interese, ka njerëz që dojn veç veten Ka femra që shofin lekët, makinat dhe asgjë tjetër M'kujtohet para do vjetësh ku ishit para do vjetësh Apo tash ësht' Noizy mbret, tash ësht' Noizy biznesmen Zemër s'kam asgjo n'men vec grupin familjen tem Sa më shum' kam kap suksesin aq më shum' i dalloj rrencat Tash m'bojn mu vetëm pytje tipit: Ku i mora Benzat? Çfar nafake se njonin e gjeta n'bahçe Tjetrin babagjyshi për vit t'ri si tip dhurate Çfar nafake? 1 tjetër më ra nga qielli Anash bulevardit duke hongër lule dielli O budall un' kom' nejt tan' natën çut veç tu qajt Tu mendu ça me bo, rrugës nesër ka t'ia mbaj S'kam pushu dita ditës deri sa arrita n'maj Kur arrita nuk e l'çova se tavolina do haj Sofra shum' e madhe rrumbullak nuk ka cep Sofra shum' plot sikur jena t'kap me shtet Nëse bon mir' n'jet vetëm mirë ke me gjet Nuk po foli ktu për lek po për njerëz që t'dojn vërtet Kur m'pysin "si ke qen?" ju thom, kurr ma mir' se sot Kur m'pysin "si jam tash?" ju them, ma mir' se mot Faleminderit zot, faleminderit non' e bab' Falmenderit rrethi ngusht dhe vllaznia që nuk m'la Faleminderit shok', koh' t'shtira nejtëm tok Sa pengesa dhe ndalesa jan' mundu me na rrzu posht Faleminderit ju, që m'keni mbështet deri ktu Ju nuk jeni thjesht fansa por kam lidhje me krejt ju Tash' nuk kam mo as sekrete se n'kong jua kam kalixu Historin' e jetes teme s'ka shqiptar që se ka ngju Privatsi mo nuk kam tu dasht' ju me ju motivu Nëse kam 1 lajm t'mir' t'parët e merrni vesh ju Kom fansat ma t'flakt, m'ndjekin cdo hap M'ndjekin real life, e jo vec n'Instagram Kam dal para Instagramit vij nga mesi i ballkanit Nonën mesdhetare por jam biri i dibranit

 48. Nikola Fejzi

  Nikola Fejzi

  Prije 2 dana

  hrgreen.info/pack/o9pshmyZo9qZqJE/video.html

 49. Mirela So

  Mirela So

  Prije 2 dana

  Geli ne videoclip sara 🤤🤤🤤🤤

 50. Gabry A.V.A

  Gabry A.V.A

  Prije 2 dana

  uhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh, vetem flak, vetem me i miri, oh te hangsha noizyn!!!!!!!!!!!!

 51. Alfa Plan

  Alfa Plan

  Prije 2 dana

  Only one king can do this like him bravooooo RESPECT🇲🇰🇲🇰

 52. Nazmi Agushi

  Nazmi Agushi

  Prije 2 dana

  hrgreen.info/pack/o9afn6SNqLmTgWg/video.html

 53. Albanian Lyrics 007

  Albanian Lyrics 007

  Prije 2 dana

  Ke 10 vjet tnjetin tekst o kar vetem i ndrron melodin

  • Best Of M7

   Best Of M7

   Prije 2 dana

   O vlla e ke ba ket koment te kng dhe Rreperi i Gabum

 54. Nazmi Agushi

  Nazmi Agushi

  Prije 2 dana

  I mean u kinda want to represent jesus by the table of fruits that falled down from heaven for people.

 55. Nazmi Agushi

  Nazmi Agushi

  Prije 2 dana

  NOIZY THIS COMENT GOES PERSONALY FOR YOU. CALM DOWN IF U GOT TROUBLE WITH GOLD AG U SHOULD CALM DOWN. U GUY'S AND WE MUSLIMS MUST CALM DOWN, AND HANG TOGETHER. WE ALSO MUST PREPARE OURSELVES FOR JESUS'S RETURN. TAKE CARE . I KNOW U ARE OLD ENOUGH TO UNDERSTAND. I MEAN ASK GOLD AG ABOUT HOW CROSS PEOPLE AND MUSLIMS WILL BE ONE.

 56. Username ;

  Username ;

  Prije 2 dana

  Cka keni degju mbesoni nuk eshte asgje me ca do degjoni🥶

 57. Bulqiza Foto Video

  Bulqiza Foto Video

  Prije 2 dana

  shume bukur pershendetje nga Bulqiza Shqiperi

 58. DonyBOY

  DonyBOY

  Prije 2 dana

  Respect from germany 🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪

 59. Fitim Cubi

  Fitim Cubi

  Prije 2 dana

  ska me ty o baba i rrepit🥇

 60. Gamer From HELL

  Gamer From HELL

  Prije 2 dana

  Don kari a karrr

 61. FF FENIX

  FF FENIX

  Prije 2 dana

  Super frestyle

 62. Elgin

  Elgin

  Prije 2 dana

  Like nese nojzy eshti njishi

 63. Sandra Mema

  Sandra Mema

  Prije 2 dana

  bravo nje kenge shm.e bukur ❤❤❤❤❤❤😍😍

 64. Fatmir Lushaj

  Fatmir Lushaj

  Prije 3 dana

  Tash i boj foto qytetit nga dritarja e avionit

 65. Mali Alla

  Mali Alla

  Prije 3 dana

  Bavooo

 66. Valon 2007

  Valon 2007

  Prije 3 dana

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 67. thereal bonez 187

  thereal bonez 187

  Prije 3 dana

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 68. Auto Servis

  Auto Servis

  Prije 3 dana

  Ma i miri je

 69. planiafer tv

  planiafer tv

  Prije 3 dana

  Beh dhe 2

 70. Aramush Aradinaj

  Aramush Aradinaj

  Prije 3 dana

  Respect for you bad boys don't really make 5PM

 71. DAY Tube

  DAY Tube

  Prije 3 dana

  Ca mtha baba vath e bona dhe xhaden vet e zgjodha this hits me 🖤😌

 72. endr krrashi

  endr krrashi

  Prije 3 dana

  Nojzi king 😈

 73. injo zlatan

  injo zlatan

  Prije 3 dana

  🔝

 74. injo zlatan

  injo zlatan

  Prije 3 dana

  🔝

 75. injo zlatan

  injo zlatan

  Prije 3 dana

  🔝

 76. injo zlatan

  injo zlatan

  Prije 3 dana

  🔝

 77. injo zlatan

  injo zlatan

  Prije 3 dana

  👑

 78. injo zlatan

  injo zlatan

  Prije 3 dana

  👑

 79. injo zlatan

  injo zlatan

  Prije 3 dana

  👑

 80. injo zlatan

  injo zlatan

  Prije 3 dana

  👑

 81. injo zlatan

  injo zlatan

  Prije 3 dana

  👑

 82. injo zlatan

  injo zlatan

  Prije 3 dana

  👑

 83. injo zlatan

  injo zlatan

  Prije 3 dana

  👑

 84. injo zlatan

  injo zlatan

  Prije 3 dana

  👑

 85. injo zlatan

  injo zlatan

  Prije 3 dana

  👑

 86. injo zlatan

  injo zlatan

  Prije 3 dana

  👑

 87. injo zlatan

  injo zlatan

  Prije 3 dana

  👑

 88. injo zlatan

  injo zlatan

  Prije 3 dana

  👑

 89. injo zlatan

  injo zlatan

  Prije 3 dana

  👑

 90. injo zlatan

  injo zlatan

  Prije 3 dana

  👑

 91. injo zlatan

  injo zlatan

  Prije 3 dana

  👑

 92. injo zlatan

  injo zlatan

  Prije 3 dana

  👑

 93. injo zlatan

  injo zlatan

  Prije 3 dana

  🐆🥇

 94. StelaQendrim Gashi

  StelaQendrim Gashi

  Prije 3 dana

  UnikKatil

 95. dallandyshe caushaj

  dallandyshe caushaj

  Prije 3 dana

  Respekte per krejt shqiptarve dhe zoti ju ruajt familjen♥️♥️

 96. coli nuzi

  coli nuzi

  Prije 3 dana

  pse po i perdhunon kaq keq keta rekarat kaq shum ........OTR FORE LIFE MAN

 97. fabian buraku

  fabian buraku

  Prije 3 dana

  otr me zemer

 98. Margherita Osmani

  Margherita Osmani

  Prije 3 dana

  NOOSI-SONNO-RAIAN-VIVO-IN-TORINO-SE-VEDI-MIO-MESAGIO-MI-MANDI-IL-TUO-NUMERO-TI-CHIAMO😍❤

 99. Altin YT

  Altin YT

  Prije 3 dana

  Respekt nga maqedonia

  • ALB GAMING

   ALB GAMING

   Prije 6 sati

   a me ben s

 100. Gent Gent

  Gent Gent

  Prije 3 dana

  👑👑👑🤩🤩🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑Boy

Dalje